Відділи
Державного історико-архітектурного заповідника «Стародавній Київ»

Відділ охорони заповідної території
Відділ здійснює нагляд за станом історичного середовища Державного історико-архітектурного заповідника «Стародавній Київ», вживає заходів для запобігання порушень у збереженні об`єктів культурної спадщини.
В.о. завідвача відділу – Недопака-Никитенко Наталія Олексіївна
Телефон: 475-22-72; 425-01-02

Відділ вивчення пам`яток
Відділ проводить роботу з вивчення історичної забудови м. Києва, обліку об`єктів культурної спадщини Державного історико-архітектурного заповідника «Стародавній Київ», підготовки облікової документації на пам`ятки культурної спадщини, історико-архітектурних довідок.
Завідувач відділу – Виноградова Марина Віталіївна
Телефон: 425-02-70

Відділ ревалоризації
Відділ надає наукові рекомендації та консультації при проведенні реставраційних робіт, заходів з консервації, при відтворенні особливо цінних об`єктів культурної спадщини. Розробляє моделі розвитку заповідної території.
Завідувач відділу – Мірошниченко Ларіон Євгенович
Телефон: 425-22-72

Відділ фондів
Відділ здійснює облік та збереження музейних цінностей, що знаходяться в Державному історико-архітектурному заповіднику «Стародавній Київ» та його філіях: «Будиночок Петра1», Поштовий будинок, Музей «Історія Михайлівського Золотоверхого монастиря», в постійно діючій експозиції за адресою Андріївський узвіз, 5/31.
Завідувач відділу – Дерибас Олена Борисівна
Телефон: 425-02-70

Відділ музеїв
Відділ забезпечує роботу музею «Історія Михайлівського Золотоверхого монастиря.», проводення оглядових та тематичних екскурсій по музею, території монастиря, в Михайлівському Золотоверхому соборі, по Андріївському узвозу.
Завідувач відділу – Селівачова Наталія Федорівна
Телефон: 278-70-68

Відділ підготовки експозицій
Відділ організує постійно діючі та тимчасові історико-культурні експозиції в філіях Заповідника: «Будиночок Петра1», Поштовий будинок, Музей «Історія Михайлівського Золотоверхого монастиря», на Андріївському узвозі, 5/31.
Завідувач відділу – Фісун Оксана Іванівна
Телефон: 543-63-12